Informace pro nováčky

Vítej na stránkách Horolezeckého oddílu Přírodní vědy!

Oddíl je organizován pod Přírodovědeckou fakultou Univerzity Karlovy v Praze. Většina členů pochází z řad studentů nebo absolventů. Není však omezen jen na tuto fakultu. Pokud jsi tedy student nebo absolvent jiné fakulty, či prostě jen chceš lézt, určitě se k nám přidej.

Co můžeš od oddílu čekat?

• Podívej se na odkaz O nás
  • Jsme aktivní oddíl, kde se leze, jezdí se hodně po skupinkách do sportovních i alpských oblastí a v Čechách nejvíc na pískovcové skály.
  • Tréninky včetně lezení na komerčních stěnách jsou za symbolickou cenu 20 Kč. Pondělní jóga a sauna jsou za 50 Kč.
  • Můžeš si půjčovat oddílový materiál
  • Můžeš si půjčovat oddílové průvodce
  • Můžeš lézt s novými kamarády a také se od nich mnoho naučit. Nečekej však přílišnou organizovanost a velkou péči, předpokladem pro nováčka jsou aktivní přístup a chuť se učit.
  • A také můžeš dobře zapařit na Posledním slanění či jiné oddílové akci.

Jak se přihlásit?

• Vyplň formulář na této adrese, napiš nebo zavolej pokladníkovi (kontakt níže), sdělí ti místo a čas příštího tréninku.
  • Zaplať členský příspěvek (500,- student, 800,- ostatní / rok )- buď na tréninku nebo pošli na oddílový účet
  • 670100-2208458335/6210 u mBank. Jako variabilní symbol uveď své rodné číslo. V obou případech o tom dej vědět pokladníkovi.
  • Po uhrazení poplatku se zaregistruj do Horokonference, pomocí které se oddíl domlouvá na tréninzích a akcích.
  • Pokladník - Veronika Uhrová (uhrova.veronika<at>gmail.com)