Emailová konference

Mail groupsKonference je e-mailová diskuze oddílu, kterou aktuálně používá 80 členů oddílu. Funguje tak, že pokud pošlete email na adresu horo<zavinac>conf.natur.cuni.cz, tak se váš e-mail rozešle všem členům konference.

Přihlášení do konference

Jdi na webovou stránku https://conf.natur.cuni.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/horo a zde vyplň část pro přihlášení do konference (celé jméno, e-mail, volitelně heslo). Tvůj požadavek přijde automaticky pokladníkovi Lence Ekeke, která, pokud jsi člen oddílu, tvůj požadavek schválí. Následně ti na zadaný mail přijde potvrzení s dalšími informacemi. Do konference lze přispívat jen pokud jsi přihlášený člen, a proto ti bude fungovat jen pokud budeš posílat své e-maily z přihlášené adresy. Pokud něčemu nerozumíš, napiš správci konference Michalovi Jeníčkovi (michal.jenicek<zavinac>natur.cuni.cz).


Do konference posílej, prosím, pouze informace, které se týkají celého oddílu, případně jeho podstatné části. Typově jde tedy o lezecké akce, které pořádáš, zprávy o akcích, které proběhly (např. odkaz na fotky), pozvánky na lezecká promítání, informace o pravidelných lezeních na stěně, fotbálku, posilovně a sauně, poznámky týkající se fungování oddílu, informace typu "prodám nový Petzel Quark za 500 Kč" atd. - je toho určitě ještě spousta.

Do konference naopak nepatří zbytečné hromadné odpovědi (ve smyslu "já určitě přijdu" apod.) a už vůbec ne posílání zpráv přes nějaké jiné "drbárny" typu facebook, badoo apod. Vždycky přemýšlej kolika lidem tu zprávu posíláš a kolik lidí s ní otravuješ.