Emailová konference

Konference je e-mailová diskuze oddílu, kterou aktuálně používá 80 členů oddílu. Funguje tak, že pokud pošlete email na adresu horo-usergroup@natur.cuni.cz, tak se váš e-mail rozešle všem členům konference. Do konference mohou přispívat pouze přihlášení členové z registrované e-mailové adresy.

Přihlášení do konference

Pokud jste se stali členem oddílu a máte zaplacené příspěvky, napište e-mail správci e-mailové konference, Michalu Jeníčkovi (michal.jenicek@natur.cuni.cz), s žádostí o zařazení do konference. Ten vám následně pošle „pozvánku“, kterou odsouhlasíte. Na správce konference se obraťte i v případně technických problémů či jiných souvisejících dotazů.

Pravidla příspěvků do konference

Do konference posílejte, prosím, pouze informace, které se týkají celého oddílu, případně jeho podstatné části. Typově jde tedy o lezecké akce, které pořádáte, zprávy o akcích, které proběhly (např. odkaz na fotky), pozvánky na lezecká promítání, informace o pravidelných lezeních na stěně, fotbálku, posilovně a sauně, poznámky týkající se fungování oddílu, informace typu „prodám nový Petzel Quark za 500 Kč“ atd. – je toho určitě ještě spousta.

Do konference naopak nepatří zbytečné hromadné odpovědi (ve smyslu „já určitě přijdu“ apod.). Vždycky přemýšlejte kolika lidem může být zpráva užitečná a pro kolik lidí je to zbytečný spam.